Restaurace a hotely

Chytré displeje mají v oblasti HORECA zásadní přínosy. Vzdálený přístup a dynamický obsah umožňují bistrům, restauracím i ubytovacím zařízením několikrát za den měnit nabídku a zároveň přinášet zákazníkům relevantní informace v ten správný čas. To v momentě, kdy, zákazníci zrovna vstoupili do restaurace či loby, až po pohodlí hotelového pokoje.

Displeje nejen že vypadají v provozu skvěle a přetvoří prosotry na moderní prostředí. Díky svým výhodám ještě šetří čas zaměstnanců a snižují počet dotazů ze stran zákazníků.

Moderní hotelové TV od společnosti Samsung nabízí hotelům nové a zajímavé způsoby, jak potěšit a zaujmout hosty a současně zlepšit jejich vlastní provozní efektivitu.

Hotelové televize

Hotelové televize

Stáhnout PDF
Hotely

Hotely

Stáhnout PDF
Občerstvení

Občerstvení

Stáhnout PDF
Restaurace

Restaurace

Stáhnout PDF

Proč využít Samsung displeje v restauracích a hotelích

Široká nabídka displejů Samsung nabízí komplexní řešení od velkých vstupních displejů, interkativní menu, chytré obrazovky v konferenčních místnostech, až po hotelové TV.

  • První dojem udělá robustní venkovní digital signage, videostěnu a UHD signage, které pozvedne značku a zlepší vizuální dojem
  • Speciální displeje jako je zrcadlo, čtverec nebo protáhlý signage zvýší zájem klientů po vstupu do zařízení.
  • Hotelové TV zajistí širokou škálu hotelových služeb pro ubytovací zařízení všech cenových kategorií s možností více úrovní centrální správy televizí
  • Díky intuitivnímu rozhraní získají hosté kompletní kontrolu nad tím, jak si techniku ve svém pokoji nastaví, a přitom se jim nabízí široká nabídka informací a zábavy.

Samsung zlepšuje efektivitu díky all-in-one řešení

  • Displeje řídí výkonná SoC (System on Chip) digital signage platforma s integrovaným přehrávačem díky kterému je možné vzdáleně spravovat přehrávaný obsah
  • Zabudované řešení správy hotelového displeje je připravené pro IP a kabelovou infrastrukturu
  • Hoteloví hosté mohou na pokoji využívat hotelovou TV nejen k příjmu televizního signálu, ale díky SMART funkcím mohou bezpečně procházet internet či promítat fotografie ze svého mobilního zařízení
  • Díky řešní LYNK Reach je možné vzdáleně spravovat hotelové TV, například lze centrálně řídit obsah/programy, úvodní obrazovku, zobrazované SMART aplikace, maximální hlasitost atp.

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném emailu.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.
pin
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
The Park - V Parku 2323 / 14
148 00 Praha 4