Produkty
Kontaktujte nás
@
Přihlášení k odběru novinek
Sledujte nás

4 způsoby, jak s chytrými displeji pozvednout eventy na jinou úroveň

14. 09. 2017
4 způsoby, jak s chytrými displeji pozvednout eventy na jinou úroveň

Chytré displeje jsou čím dál častěji součástí nejrůznějších konferencí, výstav či veletrhů, protože jsou efektivní a nabízejí originální řešení. Zde je pár příkladů, jak chytrý displej využít a zastínit konkurenci.

Chytré displeje jsou čím dál častěji součástí nejrůznějších konferencí, výstav či veletrhů, protože jsou efektivní a nabízejí originální řešení. Zde je pár příkladů, jak chytrý displej využít a zastínit konkurenci.

1. Publikování na sociálních sítích

Většina organizátorů eventů už chápe hodnotu Twitteru a Instagramu a ví, že když chtějí promovat události, tyto dvě platformy jsou k tomu ideální. Otázkou zůstává, jak přimět účastníky vašich akcí, aby váš obsah na těchto platformách sdíleli. Řešením je umístit na viditelné místo tzv. social wall – chytrý displej, který zobrazuje v reálném čase feed tweetů, fotek a komentářů s hashtagem vaší události. Social wall nenásilně zabalená do hezkého vizuálu navíc návštěvníkům připomíná, aby tweetovali, postovali fotky, zkrátka aby se nějakým způsobem zapojili a komentovali vaši akci (což pro vás znamená reklamu zadarmo a pro účastníky akce zase zábavu).

2. Dynamické informační tabule

Staré dobré papírové ukazatele dobře poslouží účastníkům k lepší orientaci po budově, co už ale nedokážou, je zřetelně zobrazovat pouze aktuální seminář/akci/meeting. Výhodou chytrých displejů je, že na ně můžete umístit informace o právě probíhající akci na první místo a zvýraznit ji. Hosté se mohou podívat na seznam přednášejících a jejich bio, naskenovat si QR kódy, stáhnout si pomocí aplikace prezentaci či materiály a prohlédnout si seznam akcí/přednášek, které následují. Pomocí chytrých displejů snadno vyřešíte i nečekané změny v programu – ať už časy přednášek, místa, kde se konají, či jména hostů, a to pomocí okamžité aktualizace umožňující zobrazování těch nejrelevantnějších informací.

3. Interaktivní mapa

Vytištěné plánky akcí jsou už lehce old school. Nahraďte je interaktivní mapou půdorysu dostupnou na chytrých displejích, on-line a ve vaší aplikaci, která nejenže vaše zákazníky zaujme, ale hlavně jim poskytne aktualizované informace. Pokud se například na veletrh nedostaví již oznámený vystavovatel, můžete změny snadno zapracovat pomocí centrálního softwaru. Jednou z největších výhod interaktivního plánku je, že návštěvníci mohou kliknout na jednotlivé stánky a získat o nich nejrůznější informace, a to včetně toho, kde se nacházejí a co nabízejí.

4. Zapojte obecenstvo

Je potřeba najít způsoby, jak účastníky zapojit do dění, protože na tom, jak moc se budou bavit (nebo nudit), závisí úspěch celé vaší akce. Kromě již zmíněného publikování na sociálních sítích můžete využít také tzv. ARS neboli audience response system. Řečníci mohou požádat účastníky, aby pomocí chytrých displejů vyjádřili svůj názor na určité téma, čímž získají okamžitý feedback a výsledky průzkumu mohou snadno (v reálném čase) vložit do své prezentace. Tento unikátní nástroj nabízí snadnou možnost, jak se do přednášky také zapojit, a to i na konferencích s velkým počtem lidí. Díky tomu, že výsledky průzkumu se okamžitě zobrazí, získávají účastníci názornou ukázku toho, že jejich názor má váhu.

Kontaktujte nás

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném emailu.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.
pin
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.
The Park - V Parku 2323 / 14
148 00 Praha 4